Ankara Cami Halısı

Ankara Cami Halısı

   Cami halıları günümüzde sıklıkla bayimize talep olarak gelen son derece hassas ve önem gerektiren bir iş olarak karşımıza çıkmaktadır. İbadethanelerimize yapmakta olduğumuz cami halı kaplamalarında bayi ve Samur Halı olarak dikkat ettiğimiz birçok husus bulunmaktadır. Bu hususlardan ilki cami halısı kaplama fiyatları hususunda ortaya çıkmaktadır. Diğer bayilere nazaran hem daha kaliteli ve uzun ömürlü, hem de çok daha uygun maliyetler çerçevesinde bir hizmet verebilmek ilk gayemiz olarak karşımıza çıkmaktadır. Yapmış olduğumuz cami halı kaplama seçenekleri arasından en çok tercih edilen ürün, birçok bayide de olduğu gibi bizim bayimiz de de fazlaca uygun ve kaliteli özellik bulundurmasından dolayı akrilik cami halısı olmaktadır.  

   Peki, nedir bu akrilik cami halısı sorusuna gelecek olursak. Akrilik cami halısı sürekli yoğun ziyarete tabi olan ibadethanelerimize en uygun yöntem olarak yaklaşık 50 yıldır, Samur Halı ve günümüzde bayimizce kullanılan bir ürün olarak ortaya çıkmaktadır. Cami halıları ilk olarak ibadet eden kişinin rahatını sağlamak konusunda sınavdan geçmek zorundadır. Halı yumuşak olmalı ve üzerine binen büyük basıncı rahatlıkla karşılayabilmelidir. Eğer bu olmazsa, halı hem çok hızlı bir şekilde yıpranır, hem de ibadet eden kişinin rahat hareket etmesinin önüne geçebilir. Cami halısı kaplama fiyatları, kullanılan cami halısı tipine göre değişebilmekte, ayrıca takdir edileceği gibi söz konusu alanın büyüklüğü bu fiyatın değişmesine etki etmektedir. 

   Cami halısı kaplama fiyatları, kullanılan cami halısının tipine göre değişebileceğini söylemiştik. Şimdi en çok tercih edilen akrilik cami halısı ve özelliklerini sizlerle paylaşacağız. Akrilik cami halısı üzerinde bulundurduğu çeşitli kimyasallar sebebi ile yüzde yüz yün halı olarak tabir edilememektedir. Çünkü bu kimyasallar önemli bir oranda halıda bulunmaktadır. Cami halıları en önemli özelliklerinden biri olarak uzun süreli kendini temiz tutabilme özelliği ön planda olmalıdır. Çünkü çok yoğun ziyarete tabi olan camilerde, her türlü kire maruz kalabilen halıların bunu mümkün olduğunca dışarı atabilme, ya da kiri tutmama özelliğine sahip olması gerekmektedir. Tüm bu özellikleri birleştirerek en kaliteli hizmeti verme noktasında müşterilerimizin yanında olmaya devam etmekteyiz.