Karo Halı Döşeme

Karo Halı Döşeme

Ofis halısı dendiğinde akla ilk gelen halı çeşitlerinden biri olan karo halı, son yılarda sıklıkla kurumsal yapılar, devlet daireleri, oteller, ofisler, tiyatro ve sinemalar gibi sektörel amaçlı kullanımlar çin sıklıkla tercih edilmektedir. Peki karo halı nedir ve nasıl döşenir ? Karo halının tasarımı ve üretimi kadar önemli ve dikkat edilmesi gereken husus,  alanında uzman, işin ehli  karo halı döşeme ustaları veya üretimini / pazarlaması gerçekleştiren işletmeler tarafından döşenmesidir. Karo halı, evde kullandığımız diğer halılar gibi doğrudan serilerek kullanılabilen bir halı türü değildir.  Karo halı dahil çok farklı konseptler için halı tasarlayan Samur Halı, Keçiören’deki Samur Halı bayisinde pazarladığı tüm karo halıların döşeme işlemini büyük bir titizlik ve ustalıkla gerçekleştirmektedir. 

Karo halı nedir ? Dikdörtgen veya kare şeklinde iç içe geçebilen parçaların birleşmesiyle zeminin kaplanmasını sağlayan bir halı türüdür. Karo halı piyasasında çok sayıda karo halı desen ve modeli bulunmakta, özellikle ticari alanda sıklıkla tercih edilmektedir. Karo halı döşeme hizmetiyle, zeminler pürüzsüz, modern ve şık bir görüne kavuşmakta, kullanımı pratik ve temizliği kolay yapısı nedeniyle her geçen gün daha fazla talep görmektedir. Karo halının uzun süre kullanılabilmesi, istenilen memnuniyetin sağlanması ve sorunsuz bir döşeme hizmeti alınması için alanında deneyimli ve profesyonel kişilerin tercih edilmesi gerekir.  Zengin karo halı ürün çeşidi sayesinde modern ve estetik ofisler yaratan Samur Halı, pazarladığı tüm karo halıların döşeme işlemini kendi personeliyle gerçekleştirmektedir. 

Samur Halı Keçiören veya diğer bayilerinden satın aldığınız tüm karo halı çeşitleri, pazarlamayı gerçekleştiren işletmenin karo halı döşeme alanında sahip olduğu deneyimli çalışanları tarafından döşenmektedir. Karo halı nedir ve nasıl döşenir sorularından sonra faydaları nelerdir sorusuna verilecek cevap neden bu derece talep gördüğünü anlamamıza yardımcı olacaktır. Karo halı, üzerinde hem ayakkabı hem de çıplak ayakla basmaya müsait, temizlemesi kolay, ekonomik fiyatları nedeniyle yoğun ilgi görmektedir. Ayrıca kullandığı yerlerde oldukça sık ve tamamlayıcı bir dekor olan karo halılar, kalabalık kitleler tarafından kullanılan alanlar için en sık tercih edilen halı türlerindendir. Çok sık aşınma olmaması ve darbe almaması, uzun süre bakım gerektirmemesi, kir ve leke tutmayan özelliği, mantar ve küf oluşumunu engelleyen yapısı karo halı kullananların sayısının günden güne artmasına sebep olmaktadır.