Ucuz Halı Fiyatları

Ucuz Halı Fiyatları

   Ucuz halı fiyatları aramaları yapılmasının nedenleri arasında genellikle müşterilerimizin ofisleri için aramış oldukları, çokta görsel ve kalite özellikleri bakımından öne çıkma gereksinimi olmayan halılar için yapılmaktadır. Ucuz halı modelleri arasında ise en çok karşımıza çıkan halı çeşidi ise yolluk diye tabir ettiğimiz genellikle 3-4 m2 arasında boyutları değişen halılar bulunmaktadır. Tabi bu halılar hiçbir şekilde anti bakteriyel, anti alerjik gibi özellikler bulundurmamakla birlikte birçok başka özelliği de içinde barındıramamaktadırlar. Ucuz halı 4m2 denildiği zaman ise ofis halıları, evde yer alabilen kiler halıları akla gelmektedir. Bu halılar hem boyut olarak, hem de kalite olarak küçük ve zayıf oldukları için bayilerde makul fiyatlara satılabilmektedirler. 

   Ucuz halı modelleri arasında Samur Halı bayisi olarak, firmamızın 60 yıllık tecrübesi ve bilgi birikimi dâhilinde imal edilen halılardan, sezon sonunda elimizde kalan ya da serisi bozulmuş halıları müşterilerimizin memnuniyetine sunmaktayız. Yani sattığımız ucuz halılar, kesinlikle kaliteden ödün verilerek yapılmış, ya da bir takım önemli unsurlar göz ardı edilerek üretilmiş halılar değildir. Tek farkı yukarıda belirttiğimiz gibi, halıların seri sonuna kalmış olması ve bir an önce mümkünse satılabilme gayesidir. Ucuz halı 4m2 arasında satmış olduğumuz halı çeşitlerine baktığımız zaman, modellerinin modaya uygun olduklarını, sadece boyut olarak küçük kaldıklarını belirtmekte fayda bulunmaktadır. Ucuz halı fiyatları sunulan fiyatlar arasında en makul olarak firmamız da çıkabilmektedir.

   Ucuz halı fiyatları genellikle müşterilerimizin yukarıda belirttiğimiz gibi gündelik olarak kullanmak durumunda oldukları ofis, işyeri, kiler, depo gibi alanlarda kullanılmak üzere satın alınmakta ve çok özellikli halılar olmasından taviz rahatlıkla verilebilmektedir.  Bizlerde hem firma hem de bayimiz olarak bu tip taleplere cevap verebilmek için ucuz halı 4m2 konsepti geliştirmekle beraber, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktayız. Bu konsept, ucuz halı modelleri içermekte ve aynı zamanda geniş bir ürün yelpazesi sunarak müşterilerimize seçme şansı sunmaya çalışmaktadır. Sunulan bu geniş ürün yelpazesi neticesinde, ciddi satış rakamlarına ulaşılmakta, hem de müşterilerimiz için son derece uygun fiyatlara kaliteli halılar satmanın gururunu 60 yıldır olduğu gibi bu alanda da yaşamaktayız.