Yün Cami Halısı Kaplama

Yün Cami Halısı

Hem yün cami halısı hem de akrilik cami halısı üretimi yapan Samur Halı firması, müşterilerinin talepleri doğrultusunda farklı kalite ve özelliklerde  üretim gerçekleştirmektedir. Ankara Keçiören’deki Samur Halı bayisi, yün cami halıları olarak geniş ürün çeşitliliğiyle hizmet vermektedir. Modern teknoloji ve teknikler kullanarak, birbirinden güzel halıları yün cami halısı fiyatları düşünüldüğünde oldukça uygun fiyatlarda gerçekleştirmektedir. Bir çok farklı model ve desende, her müşterinin talebine uygun üretim yapılmaktadır.

Nihayi müşteri memnuniyetini hedefleyen Samur Halılar firması, cami cemaatinin rahat etmesi, caminin daha huzurlu ve ferah bir yer olması, süpürülmesinin ve temizliğinin kolay olması, tüy dökmemesi gibi pek çok kriteri göz önünde bulundurarak halı tasarlamakta ve üretmektedir. 
Camilere her türlü insanın geldiğinin bilincinde hareket edilmelidir. Bu itibarla, yün cami halıları veya akrilik cami halılarının tüy dökmemesi, toz çıkartmaması ve çabuk temizlenebilir olması gibi özellikleri taşıması ve astım-alerjik hastalar için uygun olması lazım gelir. Herkes tarafından kullanılan cami halılarının herkese hitap etmesi gerekir. Yüzde yüz doğal yün cami halısı fiyatları diğer halılara oranla biraz daha pahalı olduğundan yün cami halısı çok sık tercih edilmemekle birlikte, hiçbir kimyasal barındırmadığı için insan sağlığı açısından daha faydalıdır.  Samur Halı, Türkiye’nin en modern ve en kaliteli cami halısı üretimini uygun fiyatlarda gerçekleştirmektedir. Oldukça zengin çeşit portföyü bulunan firmamın ürün kataloguna internet sitesinden ulaşılabildiği gibi talep eden müşterilerine online olarak da gönderilmektedir. 

İletişime geçtiğiniz takdirde Samur Halı firması ve bayileri,  yün cami halısı fiyatları hakkında  müşterilerine detaylı bilgi vermektedir. Talep edilen yün cami halıları için  metrekaresi, özellikleri, ilave hizmetleri gibi konularda detaylı bilgi alındıktan sonra kesin fiyat verilmektedir. Yün halılar genellikle daha klasik ve ağır halılar olarak bilinirler ancak Samur Halı, müşterilerinin talebine göre hem modern ve hem klasik tasarım ve modelde cami yün halısı üretilmekte ve Türkiye’nin her tarafına pazarlamaktadır. Yün halılar, kaymadıkları, toz çıkartmadıkları, daha sıcak tuttukları için bazı kesimler tarafından tercih edilmektedir. Bazı zorlukları olmakla birlikte yün halılar hem sağlık açısından hem de estetik açıdan tercih sebebi olabilmektedir. Yün halılar ayrıca, yapıları gereği lekelere karşı dirençli olduğu için leke tutmaz ve  uzun süre orijinal görünümünü koruma özelliklerine sahiptirler.