Modern Halı Modelleri

Modern Halı Modelleri

   Modern halı modelleri 2019, araması bu senenin ve sezonun en gözde, ev revaçta ve en çok tercih edilen halı modellerini bizlere göstermektedir. Her sezonun başından itibaren bir süre en çok tercih edilen, satılan modellerimizi listeledikten sonra modern halı modelleri isimli kategorimizi oluşturmakta ve bu kategoriden müşterilerimizin tercihte bulunmalarını kolaylaştırmaktayız.  Ayrıca modern halı fiyatları sekmemizden de söz konusu kategoride bulunan ürünlerin güncel fiyatlarını, indirimlerini ve indirim günlerini de, müşterilerimiz yakından takip edebilmekte ve planlarını buna göre yapabilmektedirler. Samur halı olarak geniş ürün yelpazemiz müşterilerimizin her türlü zevkine hitap edebilmekte, ancak bazı ürünler özellikle ön plana çıkıp o senenin gözde ürünleri arasında yer alabilmektedir.  

   Modern halı modelleri sekmesini her model halımız için güncel durumda tutmaktayız. Bu halı çeşitlerimiz, karo halı, cami halısı, çocuk halısı, ofis halısı, evsel halılar ve çim halılar olarak yapılmaktadırlar. Tüm bu türler arasında en çok tercih edilen modellerimizi, modern halı modelleri 2019 kataloğumuzda toplamakta ve müşterilerimizin beğenişe sunmaktayız. Modern halı fiyatları başlığında arama yapıldığında doğal olarak birçok firmada bu ürünlerin fiyatlarının bir nebze diğer halı fiyatlarına göre daha yüksek olduğunu gözlemleyebilmekteyiz. Söz konusu durum, 60 yıllık tecrübesi ve bilgi birikimi ile günümüzde sektörünün lokomotifi konumunda bulunan Samur Halı ve bayilerinde kesinlikle meydana gelmemektedir. Tüm halı fiyatları sadece kalitesi ve boyutuna göre gruplandırılmaktadır. 

   Modern halı modelleri 2019 kataloğunda en çok öne çıkan modeller Samur Halı ana bayilerinin vitrinlerinde sergilenmekte ve bu sergi düzeni, genel merkez tarafından tüm bayilere her ay düzenli olarak gönderilmektedir. Böylelikle, müşterilerimize daha güzel ve net bir sergi sunulmakta ve görsel olarak başarılı çalışmalar yapılmaktadır. Modern halı modelleri aynı zamanda yurt dışı satış noktalarımızda da görselliğe son derece özen gösterilerek sunulmakta ve aynı düzen orada ki satış mağazalarımızda da alınmaktadır. Modern halı fiyatları noktasında ise her ürünümüzde olduğu gibi bu ürünlerde de maliyetlerinin nasıl daha fazla düşürülebileceği araştırılmakta ve en uygun fiyat kalite endeksi tüm bayilerimiz ve merkezimizce yakalanmaya çalışılmaktadır.