Tüylü Halı

Tüylü Halı

Yumuşak dokusu nedeniyle tercih edilen tüylü halılar, daha çok ev için kullanılan dekoratif bir halı türlerindendir. Tüylü halı modelleri açısından en zengin işletmelerden biri olan Samur Halı, uzun tüylü veya kısa tüylü olarak farklı tasarım, renk ve şıklıkta zengin çeşitleriyle tüylü halı sevenlerin ilk adreslerinden biridir. Tüylü halıların duvardan duvara olmayan daha küçük boyutu, yumuşak dokusu ve estetik duruşu nedeniyle tercih edilmektedir. Daha çok yatak odası veya oturma odası için kullanılan tüylü halıların mutfak veya çocuk odası gibi yerlerde kullanımı çok sık tercih edilen bir durum değildir. Tüylü halı fiyatları ise halını orijinalliğine, kalitesine, boyutuna göre değişmektedir. 

Tüylü halı modelleri konusunda zengin katalogu bulunan işletmelerden biri olan Samur Halı, talep eden müşterilerine e-posta yoluyla en güncel ürünlerin yer aldığı e-katalogunu göndermektedir. Ayrıca tüylü halı fiyatları ve ödeme koşulları konusunda sunduğu müşteri dostu tutumu nedeniyle oldukça talep görmektedir. Daha küçük boyutlarda üretilen ve tercih edilen tüylü halı temizliği de kolaydır.  Ancak uzman kişiler tarafından yıkanması ve çok iyi kurutulması gerekir. Tüylü halılar, modern görüntüleri, rahat ve konforlu kullanımları nedeniyle daha çok genç kitleler tarafından tercih edilmektedir. Halı üretiminde teknoloji ve zevkli tasarımı bir arada harmanlayarak üretim yapan Samur Halı, birbirinden farklı desen ve boyutta tüylü halıyı müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. 

Evlerde kullandığımız halılar daha çok dikdörtgen ve kare şeklindedir. Çok sık olmamakla birlikte, evin farklı bölümleri için oval şeklinde halı tercih edenler de bulunmaktadır. Tüylü halıların tasarımın da bilindik dikdörtgen, kare ve ovalin dışında farklı boyut ve modeller de tercih edilmektedir. Kalp şeklinde, hayvan postu şeklinde, yuvarlak şekillerde tüylü halı modelleri de bulunmaktadır. Tüylü halı fiyatları, halı türleri arasında en çok fiyat değişikliği olan halı türlerindendir. Bunun nedeni, birbirinden çok farklı kalitelerde üretilen tüylü halı piyasasıdır. Keçiören Samur Halı bayi, pazarladığı tüm tüylü halıların özelliklerini ve temizlenme şartlarını müşterilerine anlattıktan sonra fiyat listesini sunmaktadır. Çok güzel, şık ve estetik görünen bir tüylü halı uzun ömürlü olmadığı için uygun fiyatlarda olabilirken tam tersi de mümkündür. Bu konuda müşterilerini dürüst bir şekilde bilgilendiren Samur Halı Keçiören bayi, ürün satmayı değil müşteriyi memnun etmeyi hedeflemektedir.