6 Metrekare Halı ve 4 Metrekare Halı

6 Metrekare Halı ve 4 Metrekare Halı

   6 METREKARE HALI 4 METREKARE HALI, Samur Halı olarak üretimimizin en hızlı olduğu noktalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Tabi ki bu durumun en önemli sebebi bu halı çeşitlerinin ülkemizde evlerin boyut standartlarına göre en uygun iki halı olmasından kaynaklanmaktadır. 6 metrekare boyutunda ki halı üretimimiz genellikle evlerin salonlarında kullanılmak üzere tasarlanmaktadır. Bu sebepten ötürü bu halı çeşitlerimiz daha fazla desen içerebilmekte, daha narin işçilik teknikleri ile dokunmakta ve albenisi 4 metrekare halı çeşitlerine göre biraz daha fazla olabilmektedir. 4 metrekare halılarımız ise 6 metrekare halılarımızdan biraz daha farklı olarak daha çok günlük yani oturma odası ya da mutfak konseptine uygun olarak tasarlanmaktadır. 

   6 METREKARE HALI 4 METREKARE HALI arasında yukarıda bahsetmiş olduğumuz farklılıklar mevcut olsa da firmamız Samur Halı tarafından üretilen her iki boyut halının da ortak özellikleri bulunmaktadır. 46 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesine dayanarak Samur Halı, her çeşit halısında standart olarak bir takım özelliklere mutlaka yer vermektedir. Örneğin bahsettiğimiz bu iki farklı boyuta sahip halı çeşitlerinde mutlaka anti bakteriyel ve anti statik özellik bulunmakta ve müşterilerimizin bu alanda herhangi bir sıkıntı yaşamamaları için dikkatli bir şekilde imal edilmektedir. İkinci bir özellik ise genellikle bu halılarımızın toz, kir, pisliğe karşı daha dayanıklı olmalarıdır. Her iki halı çeşidi de bu yabancı maddelerin emilmemesi doğrultusunda tasarlanmaktadır.

   6 METREKARE HALI 4 METREKARE HALI arasında doğal olarak en temel fark fiyat olarak karşımıza çıkmaktadır. Kalite bakımından hiçbir fark içermemesine karşın, gerek boyut olsun, gerekse desenlerinde ki detayların daha fazla olmasından ötürü tabi ki 6 metrekare halılar 4 metrekare halılara nazaran genellikle daha yüksek fiyatlar üzerinden satılmaktadırlar. Ancak şunu tekrar belirtmek gerekir ki kalite açısından tüm Samur Halı ürünlerinde olduğu gibi, bu iki halı çeşidi arasında da bir fark bulunmamaktadır. Evsel Halılar kategorisi altında web sayfamızdan rahatlıkla tüm modellerine, özelliklerine ve kullanım alanlarına ulaşabilen bu halı çeşitleri müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen boyutlar olarak istikrarını korumaya devam etmektedir.