Ankara Samur Halı Satan Yerler

Ankara Samur Halı Satan Yerler

   1973 yılında Samur Halıları Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak kurulan duvardan duvara halı ve halı ipliği üretimi üzerine faaliyet gösteren Samur Halı bugün Türkiye’nin dört bir yanında kalitesini müşterileriyle buluşturmaktadır. Türkiye Halı sektöründe ilklerin öncüsü olan firmamız kurulduğu günden bu yana sektöre yenilikler katarak büyümeye devam etmektedir. 100.000 m2’lik alanda Ankara Akyurt’ta kurulan fabrikası, 650 uzman personeli ve günlük 55.000 m2’lik üretim kapasitesiyle çalışan Samur Halı çağın teknolojisi ve geliştirdiği yeni projelerle ayak basılan her alana ulaşmaya devam etmektedir. Tüm bu üretim kapasitesini müşterimizle en hızlı ve verimli şekilde buluşturabilmek için ANKARA SAMUR HALI SATAN YERLER araması ile bayilerimiz kolaylıkla bulanabilmektedir. 

   Ülkemizin her tarafında müşterilerinin takdirini ve beğenisini toplayan Samur Halı bu sektörde aranılan kalite ve profesyonelliği her daim korumayı başarmıştır. Duvardan duvara halı, cami halısı, salon halıları, evsel halılar, çim halı ve çocuk halıları gibi çeşitli ürün yelpazemizi müşterilerimiz ile buluşturabilmek için bayi sayımızı artırmak aynı zamanda söz konusu bayilerimizin niteliklerini de yükseltebilmek adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu sayede firmamız her yere ulaşmak için üretim kapasitesini arttırıp birçok bayi ile anlaşarak müşterilerine kolay ve hızlı ulaşım sağlamaktadır. ANKARA SAMUR HALI SATAN YERLER arasında tam 206 mağaza bulunmakta ve bu mağaza sayısı Türkiye genelinde bir ilde en fazla sayı olarak karşımıza çıkmaktadır. 

   ANKARA SAMUR HALI SATAN YERLER arasında bulunan her mağaza, genel merkezimizce belirlenen prensipler ve kurallar çerçevesinde kurulmakta ve bu çerçevede işleyişine devam etmektedir. Bu işleyiş periyodik olarak genel merkezim tarafından görevlendirilen uzmanlarımızca denetlenmekte ve güncellenmektedir. Böylelikle sadece Ankara’da değil, tüm Türkiye’de yer alan satış noktalarımızda bir bütünlük bulunmakta ve müşterilerimiz aradığı tüm halı çeşitlerini aradığı kalite de ve sabit fiyat garantisi ile tüm bayilerimizde rahatlıkla bulabilmektedirler. Samur Halı’nın ulaşmış olduğu bu başarının arkasında yer alan en önemli noktalardan biriside budur. Tam 46 yıllık bilgi birikimi ve tecrübe, tüm mağazalarımıza, bayilerimize aynı oranda aktarılmakta, çalışma arkadaşlarımız aynı doğrultu ve kalitede eğitilmektedirler.