Cami Halısı Kaplama Yapan Firmalar

Cami Halısı Kaplama Yapan Firmalar

   Cami Halısı Kaplama Yapan Firmalar sayısı ülkemizde son dönemde giderek gelişen bir sektör haline gelen cami halısı kaplama sektörüne paralel olarak artmakta ve büyümektedir. Samur Halı olarak bizlerde bu sektörün talepleri doğrultusunda ihtiyaçlara en hızlı ve kaliteli cevapları verebilmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 46 yıllık bilgi birikimimiz ve tecrübemiz sayesinde söz konusu ihtiyaçlara vermiş olduğumuz cevaplar müşterilerimiz tarafından memnuniyetle karşılanmakta ve bu sektörde firmamıza ve bayilerimize olan taleplerde giderek artmaktadır. Camilerimiz için üretmiş olduğumuz halıların en önemli ve ön plana çıkan özelliklerinden biri halıların kesinlikle tüy dökmemesidir. Bu özellik cami halıları için vazgeçilmez olup, ibadetin rahatlıkla yerine getirebilmesi için belki de en önemli faktördür.  

   Cami Halısı Kaplama Yapan Firmalar arasında ön plana çıkmamıza sebep olan faktörlerden bir diğeri ise işlemleri ustalıkla ve hızlı bir şekilde neticelendirebilmemizdir. Alanında uzman ustalarımız ve tasarım ekibimizle, bize gelen sipariş ve istekleri en çabuk şekilde cevaplandırmakta ve işleme başlamaktayız. Halıların camide en ufak bir boşluk kalmadan ve en hassas ölçümler yapılarak yerleştirilmesine büyük önem vermekteyiz. Camilere döşenen halılarımızın bir diğer önemli özelliği ise halıların anti bakteriyel üretilmiş olmalarıdır. Bu sebep camilerin yoğun ziyarete açık yerler olması sebebi ile son derece mühimdir. Her türlü mikrop ve pisliğin oluşmasına engel olunabilmesi için özellikle anti bakteriye üretim cami halıları için ön koşullardandır. 

   Benzer şekilde camilerden ibadetin rahatlığı açısından halılarımızın anti statik özelliklerinin çok hassas bir şekilde test edildiği ve üretiminin bu şekilde tamamlandığını belirtmek isteriz. Halıların özellikle alt kaplamalarında kullanılan malzemeler, halı üstünde sürekli ve çokça meydana gelen sürtünmeden kaynaklı oluşan durgun elektriği zemine aktarma özelliğine sahip değilse, bu durumda halı üstünde yer alan kişilerin hafif elektrik çarpmasına maruz kalma ihtimali doğmaktadır. Cami Halısı Kaplama Yapan Firmalar bu duruma karşı son derece dikkatli alt kaplamalar üretmekte ve kullanmaktadırlar. Böylelikle halılar üzerinde oluşan durgun elektrik zemine rahatlıkla aktarılmakta ve her hangi bir birikme yaşanmamaktadır. Samur Halı olarak üretmiş olduğumuz cami halıları aynı zamanda 10 yıl garanti kapsamındadır.