Akrilik Cami Halısı Kaplaması

Akrilik Cami Halısı

Camii halılarının, kalabalık kullanıma uygun, ibadet yapmaya elverişli ve herkes tarafından kullanılabilen halılar olması gerekmektedir. Peki kalabalık kullanıma veya ibadet yapmaya uygun halı ne demektir? İlk olarak, camii gibi her gün çok sayıda kişinin ibadet etmek için girip çıktığı yerlerde kullanılan halıların çabuk kirlenmeyen ve kir tutmayan özelliklerde, yani kalabalık kullanıma uygun olması gerekir.

Kalabalık kitleler tarafından kullanılan halıların kiri, lekeyi, kokuyu, nemi barındırmayacak şekilde tasarlanması, kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmesi gerekir.  Akrilik cami halısı alanında deneyimli bir firma olan Samur Halıları, leke tutmayan, alev almayan, küflenmeyen, dayanıklı ve uzun ömürlü akrilik cami halıları tasarlamaktadır. Akrilik cami fiyatları, Samur Halıları bayileri dahil pek çok bayide benzer fiyat aralığındadır. 

Camii halılarında olması gereken ikinci özellikle ibadet yapmaya uygun olmaları gerekir. Bunu birkaç açıdan değerlendirmek mümkündür. Öncelikli olarak üzerinde namaz kılınan halıların, ibadet eden kişinin zihnini meşgul edecek şekilde karmaşık motifler veya dinen caiz olmayan figürler barındırmaması gerekir.  Cami halıları sade motiflerle tasarlanmalı; kullanılan renkler ve motifler açısından huzur verici olmalıdır. Ayrıca ibadet amacıyla kullanıldıkları ve üzerinde secdeye gidildiği için camii halılarının insanları rahatsız edecek şekilde sert olmaması gerekir.  Samur Halıları, müşterilerinin beklenti ve taleplerini en üst düzeyde karşılayarak sağlıklı ve kaliteli akrilik cami halıları tasarlamaktadır. Yüksek kalitede üretimi ve akrilik cami halı fiyatları nedeniyle, Samur Halıları bayilerinin akrilik cami halısı talepleri gün geçtikçe artmaktadır. 
Cami halısı hizmetinde, kullanılan ipliğin kalitesinden, çözgü-atkı ipliğine, desenler ve renklerinden işçiliğine kadar her açıdan kaliteli üretim gerçekleştiren Samur Halıları, müşterilerine en iyi kalitede akrilik cami halısı hizmetini en uygun fiyatlarda sunmaktadır. Camilerin atmosfer ve amacına uygun renk ve desen tercihinde bulunan şirket, camiler için uygun olan Osmanlı veya Selçuk motiflerinden yararlanmakta, kişilere huzur verecek, camiyi temiz ve ferah gösterecek renkler tercih etmektedir. Cami halı kaplama seçenekleri arasında en sık tercih edilen akrilik cami halıları, Samur Halıları bayisinden de en sık tercih edilen üründür.  Uzun süre kendini temiz tutabilme özelliğine sahip akrilik cami halı fiyatları, yüzde yüz yün halı fiyatlarıyla kıyaslandığında daha uygundur.