Samur Halıflex

Samur Halıflex

   Samur Halı markası birçoğumuzun aklına, Türkiye’de 1970’li yıllarda bir ilk olarak üretmiş olduğu duvardan duvara tüylü halı (cut-pile) ile kazınmıştır. Bu halı müşterilerimiz arasında o kadar benimsenmiştir ki, Samur Halı markası artık Samur Halıflex olarak bile anılmaya başlanmıştır. Tesislerimizde hala en yüksek kalitede üretilmeye devam edilen halıfleks ürünlerimizin birçok açıdan kullananlara faydalar sağlayabilmektedir. İlk olarak duvardan duvara halı, uygulandığı ortama uygun renk ve desen seçilmiş şekilde döşenirse, ortamın sıcaklığını, ferahlığını ve estetiğini çok ciddi manada sağlayabilmektedir. Öyle ki duvardan duvara halı seçimlerinde uzman ekibimiz müşterilerimize her türlü yardımı yapmakta ve sürekli fikir alış-verişinde bulunarak en uygun çeşidin uygulanması için çalışmaktadırlar. 

    Samur Halıflex ürünlerinin bir diğer faydası ise, duvardan duvara döşeme yapılan ortamın ses ve ısı yalıtımında çok ciddi katkılar sağlamasıdır. Firmamız tarafından teknolojinin tüm imkânları seferber edilerek, alanında uzman tasarımcılarımız ve ustalarımız tarafından en yüksek kalitede üretilen duvardan duvara halılarımızın döşenmesi akabinde, ortamın ısı kaybında yüksek miktarda azalma olmuş ve ısı artırılabilmiştir. Böylelikle müşterilerimizin yakıt faturalarında da önemli düşüşler gözlemlenebilmektedir. Ayrıca halıfleks ürünlerimizin, özellikle ses yalıtımı hususunda hassas yerlerde tercih ediliyor olması da, kalitemizi ve tecrübemizi müşterilerimiz nezdinde bir kez daha ispat etmektedir. Ses kayıt stüdyolarında, otellerde, özel eğitim kurumlarında ses yalıtımına katkı sağlaması açısından duvardan duvara halı ürünlerimizden çokça tercih edilebilmektedir. 

   Samur Halıflex çeşitleri özellikle otellerde sıklıkla tercih edilen bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Samur Halı, sadece son 10 yıl içerisine baktığımız zaman, beş yıldızlı otellere yaklaşık beş milyon metrekare halı döşemesi yapmış ve bu alanda ülkemizin lokomotifi olarak kalmaya devam etmiştir. Bu rakam bir halı firması için gerçekten son derece yüksek bir rakam olmakla birlikte, firmamızın tecrübesi, bilgi birikimi ve teknolojinin son imkânlarını inovatif bir şekilde kullanmasıyla söz konusu siparişlerin en hızlı ve hassas şekilde neticelenmesi sağlanmıştır. Halıflex çeşitlerimizin renk, desen ve tasarım açısından ciddi bir ürün yelpazesine sahip olduğunu ve müşterilerimiz için bu havuzun sürekli genişletildiğini belirtmekte fayda bulunmaktadır.