Ankara Samur Halı Mağazası

Ankara Samur Halı Mağazası

Türkiye genelinde 851 bayiye ulaşan Samur Halı, 1973 yılında Samur Halıları Sanayi ve Ticaret A.Ş olarak ticari hayatına başlamıştır.  Duvardan duvara halı ve halı ipliği üretimi konularında uzmanlaşmış entegre bir kuruluş olan firmamız, edindiği tecrübe ve günümüze ayak uyduran araştırmacı, geliştiren, üretken yapısı ile her evin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Ülkemizde ilk defa duvardan duvara halı üretmeye başlayan ve bu sektörde öncü olan firmamız aynı zamanda 1989 yılında polipropilen iplik üretimini gerçekleştirmiştir. Aynı yıl içerisinde tüylü halılardan sonra Türkiye’de ilk defa bukle halıların (loop-pile) üretimine başlamasıyla ürün yelpazesini bir hayli genişleterek birçok mağazaya ulaşmıştır. Bunlardan biri de Ankara Samur Halı Mağazasıdır.

Bugün Oğuzlar mah. Çetin Emeç Bulvarı üzerinde Çankaya’da hizmet veren Ankara Samur Halı Mağazası Halı zemin sektöründe hizmet veren Palet Halı ltd. Şti. işbirliği ile Samur Halı kalitesini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Sadece evlere özel halılar değil; otellere, ofislere, camilere vs. üretim yaparak kalitesini müşterileriyle buluşturan Samur Halı, ilk aranan isim haline gelmiştir. 40. Yılında 155 milyon metrekareyi döşeyen Samur Halı, son 10 yıl içerisinde sadece beş yıldızlı otellere 5 milyon m2 halı üreterek her alandaki varlığını genişletmiştir. Bundan sonraki yıllarda da kalitesinden ödün vermeden yenilikçi ürünleriyle ve seçkin olanaklarıyla evlerde, otellerde, ofislerde, iş merkezlerinde ve adım atılan her yerde olmak için çalışacaktır.

Ankara Samur Halı Mağazası halı sektöründe uzmanlaşmış kadrosu ve çalışma disiplini ile Samur halıları müşterilerimizle buluşturmaya büyük bir özveri ile devam etmektedir. Bugüne kadar hiçbir şikâyet almadığımız; hatta Samur halılarımızdan takdir ve tebrik ile bahseden müşterilerimizin memnuniyetini görmek firmamızın vazgeçilmez amacıdır. Mağazamız Evsel, Çim ve Karo Halılar; aynı zamanda Ofis, Otel, Cami ve Çocuk halıları olmak üzere her ihtiyaca uygun ve vazgeçilmez kalitede birçok ürün yelpazesine sahiptir. Bu sayede sadece kalitesiyle değil aynı zamanda her zevke ve tercihe de cevap veren Samur Halı, çağın modasını her zaman yakalamıştır. Türkiye’de ilkleri üreten firma olarak halı sektörünün öncüsü sıfatıyla hizmet vermeye devam edecektir