Samur Halı

Samur Halı Nereden Alınır?

Samur Halı Nereden Alınır sorusunun cevabına rahatlıkla ulaşabilmek için, Samur Halı olarak bayi sayımızı her geçen gün daha da artırmak için gayret etmekteyiz. Bugün halı hazırda tüm Türkiye genelinde yer alan 851 bayimizle müşterilerimizin en kolay şekilde ulaşabilecekleri lokasyonlarda ve kalite standardı son derece yüksek satış noktalarında hizmet vermeye devam ediyoruz. Samur Halı olarak kuruluş yılımız olan 1973 yılından bu yana, söz konusu bayi sayımızı hemen her yıl düzenli olarak artırmış bulunmaktayız. Bu artış sadece bayi sayımızla kalmamış bir artış olarak karşımıza çıkmaktadır. Geçen 46 yıl içerisinde aynı zamanda üretim yapmış olduğumuz kapalı alan büyüklüğü de tam 100.000 m2’ye ulaşmıştır.

46 yıllık başarılar ile dolu tarihimize baktığımızda, hep hedeflediğimiz noktalardan biri olarak karşımıza çıkan müşteri memnuniyetinden hiçbir zaman taviz vermediğimizi görmekteyiz. Bu gayemize bağlılığımızı, müşterimize de yansıtabilmek için elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz. Bugün yaklaşık 650 uzman personelimiz ve günlük ortalama 65.000m2’yi bulan üretim kapasitemiz ile ülkemizin halı sektöründe lokomotif firmalarından biri olmaya devam ediyoruz. Tüm bu anlattığımız üretim kapasitemizi, en sağlıklı ve kaliteli şekilde müşterimize ulaştırabilmek için ise her geçen gün bayi sayımızı artırmak için gayret gösteriyoruz. Samur Halı Nereden Alınır sorusuna en uygun cevabı müşterilerimiz web sayfamızda yer alan ve sıklıkla bilgileri güncellenen Samur Halı alt bayi listemizden takip edebilmektedirler. 

Samur Halı olarak her zaman Türkiye’de ilkleri başaran ve ülkemize yenilikleri getiren bir firma olarak anılabilmek ve müşterilerimiz hafızasında böyle kalabilmek için çalıştık. Öyle ki 1970’li yıllarda ülkemize duvardan duvara halı yeniliğini ilk getiren firma olarak her dönem bu inovatif duruşumuzu sürdürmeye çalıştık ve çalışıyoruz. Söz konusu yeniliklerimizi müşterimize ulaştırabilmek ve sergilemek için ise mümkün olduğunca bayi noktasında nitelik ve nicelik olarak ileriye gitmek istiyoruz. Bu ileriye gidişte, Samur Halı Nereden Alınır sorusuna verilecek cevap her geçen gün daha da kolaylaşıyor. Öyle ki beklenen standartları sağlayan iş adamlarına ve girişimcilere mümkün olan en profesyonel desteği vererek bayi sayımızı artırmaya devam etmekteyiz.