Ofis Halısı

Ofis Halısı

Farklı mekanlara uygun halı üretimi yapan Samur Halı, Ankara Keçiören’de bulunan bayisiyle, ofis halısı pazarlama ve ofis halısı kaplama hizmeti vermektedir. Ofislerinize uygun olarak tasarlanan dayanıklı ve modern dekorasyonlu profesyonel zemin halısı üretmekte ve pazarlamakta deneyimli olan işletme, alanında uzman personeliyle yer halısı kaplama işini de gerçekleştirmektedir. Bol çeşitli model seçeneği bulunan Samur Halı, Türkiye’de en çok tercih edilen sektörel ve özel maksatlı halıları uygun fiyatlarda üretmektedir. Ofis halısı fiyatları, tercih edilen halının özelliklerine göre değişkenlik göstermekle birlikte çok yüksek rakamlarda değildir. Samur Halılar, TSE muayene ve test raporuna ve kalite belgelerine sahip güvenilir ve çok talep gören halılardır.  

Sunduğu kalite ve ofis halı fiyatları düşünüldüğünde rakiplerine göre oldukça makul fiyatlarda ofis halısı üretmektedir. Samur Halı Ankara bayi olarak hizmet veren işletme tarafından  yıllardır güven ve zarafet içinde ofis halı kaplama işlemleri gerçekleştirmektedir. Müşterilerinden gelen talep doğrultusundan logolu ofis halısı tasarımı ve üretimi yapacak altyapı ve deneyime sahip olan işletme, profesyonel işçiliği, kaliteli malzeme tercihi, muhteşem renk uyumu sayesinde geniş bir kesim tarafından tercih edilmekte, ofis halısı talepleri günden güne artmaktadır. Çalışma alanları ve kurumsal işletmeler için ofis halısı dışında modern görünümlü şık tasarım kilim modellerini de müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Güncel çeşit ve modelleri hakkı bilgi almak isteyen, 2020 yılı kataloguna erişmek isteyen kişiler telefon, whatsapp ve e-posta yoluyla Samur Halı Keçiören bayi ile iletişme geçebilirler. 

Talep eden kişilere eposta yoluyla güncel kataloglar gönderilmektedir. Ayrıca, Samur Halı bayileriyle  iletişime geçen müşteriler, ofis halısı güncel fiyatları, devam etmekte olan kampanya ve indirimler, ödeme kolaylıkları konusunda detaylı ve doyurucu bilgi edinebilirler. Renklerin insan psikoloji üzerindeki etkileri yapılan çeşitli çalışmalarla kanıtlanmıştır. Bundan hareketle ofis halı tasarımlarında kullanılan renkleri belirleyen Samur Halı, tercih ettiği renk ve tasarımlarla, ofisin atmosferini canlandırmakta, çalışanların performansları artırmaktadır. Teknoloji ve modern tasarımı birlikte harmanlayan işletme, ofis halı kaplama alanında birbirinden farklı desen ve modellerle, özel üretim ofis halılarıyla ve sunduğu makul ofis halı fiyatları ile %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Ürettiği tüm halılar kendi garantisi kapsamında müşterilerine sunulmaktadır.