Samur Halı Bayii Ankara

Samur Halı Bayii Ankara

Ankara Samur Halı Bayii

Samur halı Türkiye'nin en çok tercih edilen sektörel ve özel maksatlı halılarını üretmektedir. Samur halı ankara bayii olarak hizmet veren şirketimiz yıllardır, güvenle ve zerafet içerisinde halı kaplama işlemleri yapmaktadır. Bol ceşit ve model seçeneği üzerinden müşterilerimize istedikleri kalitede halı kaplama işleri uyguluyoruz. Samur Halı Ankara denildiğinde akla ilk gelen şirketler arasında yer alıyoruz, yıllarımızı harcadığımız, emek dolu bu işte severek ve isteyerek Samur Halı Kaplama alanında çalışmalar yapıyoruz, bir işi severek yaparsanız muhakkak o işte güzel şeyler başarıyorsunuz. Biz de bu sebeplerden ötürü yaptığımız işlerde içimize sinen işler yapmaya ve yaptığımız işler ile mutlu olmaya gayret ediyoruz.

Neden Samur Halı ?

TSE Muayene ve Test Raporu, Samur Halıları Tse Muayene ve Deney Raporu ve Samur Halıları Kalite Belgeleri sahibi olduğundan samur halılarını güvenle tercih edebilirsiniz. Samur halı güncel çeşitleri ve modelleri için eposta adresi yoluyla 2019-2020 yılı kataloğunu talep edebilirsiniz. Teklif istediğinizde size güncel fiyatlar ve kampanya indirimleri ile güncel fiyatlar ulaştırılacaktır.

Duvardan Duvara Samur Halı

Duvardan duvara samur halılarımız Basınç Altında Esner durumda olduklarından dolayı bu özelliği sayesinde oldukça kullanışlıdır, ayrıca Asınmaya Dayanıklıdır ve Güzel Görünümünü Korur durumdadır, Dogru Elyafla Gelen Kalite sayesinde hem güzel bir görünüş hem de güzel bir doku hissiyatı oluşturulur. Firmamızın onlarca duvardan duvara halı modeli arasından istediğiniz seçeneği Güncel Katalog ve Güncel modeller arasından size sunabiliriz. Samur Halı Döşeme işlemlerinin yanı sıra duvardan duvara halı kaplama işleri ile de oldukça yoğun mesai harcamaktayız.

Samur Halı 2019, Samur Halı 2020

Ankara Samur Halı Bayii şirketimiz en Güncel Fiyatlar ve güncel modeller ile çalışmaktadır. Samur Halı Bayii Ankara firmamızın ofisini ziyaret ederek en iyi modelleri 2019 ve 2020 halı katalogları arasından seçme fırsatına varabilirsiniz. Ayrıca güncel modeller için whatsapp hattımızdan ulaşarak resimler talep edebilirsiniz. Ayrıca sadece katalog çekimleri değil daha önceki uygulamalarımızı da incelemek istediğinizi talep edebilirsiniz.